شصت روز وقت داری برای خوندن مطالب پرتست و پرتکرار کنکور سراسری، می دونی توی این فرصت باقی مونده تا کنکور سراسری کدوم  مباحث رو باید روشون بیشتر وقت بذاری و کدوم مباحث رو حذف کنی؟ اگه مبحثی رو تا الان باهاش خوب باهاش ارتباط برقرار نکردی و از اول سال هیچی روش وقت نذاشتی دیگه وقت خوندنش نیست باید توی این فرصت باقی مانده گزیده خوانی و جمع بندی کنی مطالبتو حالا گزیده خوانی یعنی چی؟

باید توی این متد خاص چیکار کرد???? که از این شصت روز باقی مونده تا کنکور درست استفاده کرد؟

ببینید رفقا؛ هرچی تا الان خوندین به ۳دسته تقسیم میشه:
.
????۱-کامل بلد هستین و تستهاشو هم تو خونه و هم تو آزمون آزمایشی
به درستی پاسخ میدین و به معنای واقعی فوت آبید????
(تو این فرصت باقیمونده؛ باید فقط تسلط خودتون رو تو این مباحث حفظ کنید، همین… – دیگه نمیخواد تو این مباحث#کار_ویژه انجام بدین)
.
????۲-اصلا بلد نیستین و تا الان هم هرچی خوندین یا تست زدین کلا خراب کردین و به معنای واقعی کلمه باهاشون خصومت عجیبی دارین????

و اصلا هم دوس ندارین برین سمتشون و حتی نزدیکشون بشین!
(تو این فرصت باقیمونده؛ دیگه وقت این نیست که با این مباحث آشتی کنید و مهربانانه باهاشون برخورد کنید و یه فرصت دوباره به خودتون و خودشون???? بدین برای آشتی و مطالعه و تست؛ پس ببوسیدشون و تا روز کنکور دیگه سراغشون نرید – چون هم میخواد اعصابتون رو خورد کنده ، هم میخواد بشه آینه دق ، هم میخواد کلی استرس بده و تسلط شما روی مباحث نوع۱ که بالا گفتیم رو هم بریزه بهم????)
.

????۳-مباحثی که خوندینا اما همیشه نصف و نیمه بوده؛ مثلا تو یه آزمون خیلی خوب خوندین و تستهاشو ترکوندین ، تو یه آزمون دیگه وقت نذاشتین و

نتیجه جالب نگرفتین. ما اسم این مباحثو میذاریم:
«مباحثی که پتانسیل بالقوه داره و شما باید تا روز کنکور به فعل تبدلیشون کنید» تا بتونید تعداد تست بیشتری در کنکور پاسخ بدین????
(تو این فرصت باقیمونده؛ این دسته از مطالب رو باید تقسیم بندی کنید
به این صورت که هر کدوم از مباحث که تعداد تست بیشتری ازشون تو کنکور میاد رو در اولویت مطالعاتی خودتون قرار بدید و اول شروع کنید به مطالعه و تست زنی از اون مباحث و بعدش برید سراغ مباحث با تعداد تست کمتر – این طوری هم به درس هایی که در طول سال بهشون نصف و نیمه بها دادین مسلط میشین و هم به مباحثی که تعداد تست بیشتری ازشون تو کنکور سراسری میاد????)

.

????به طور کل میخوام بگم که از الان تا روز کنکور
باید به مباحث زیر به صورت کامل و حرفه‌ای مسلط بشید:

.
۱- مباحثی که تعداد تست بیشتری تو کنکور داره
۲- عاشقشونید یا دوسشون دارید و یا یه رفاقت کوچولو باهاشون دارید
۳-کنکورهای ۶سال گذشته (داخل+خارج)
.
#باسیاست_درس_بخونیم
#هوشمندانه_آزمون_بدیم
#حرفه_ای_انتخاب_رشته_کنیم
.
#دکترسیدمحمدیعقوبی

نظرات خودتونو با ما در میان بزارید و یا اگه سوالی دارید همین زیر کامنت بذارید تا ما بتونیم بهشون جواب بدیم.

برای مشاهده کلیپ های بیشتر اینجا کلیک کنید و یا ما را در صفحه های مجازی دنبال کنید.

اینستاگرام دکتر یعقوبی

کانال تلگرام دکتر یعقوبی

کانال آپارات دکتر یعقوبی