درخواست نمایندگان مجلس برای تعویق کنکور 98 ؛

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار تعویق ۳ ماهه برگزاری کنکور سراسری شد.

به گزارش گروه اخبار اجتماعی“ پایگاه خبری رخ ، هدایت‌الله خادمی با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهور خواستار تعویق سه ماهه کنکور سراسری شد.

متن این نامه به این شرح است:

احتراماً همانگونه که مستحضرید حدود ۲۴ استان کشور در سیلاب‌های اخیر درگیر و خسارات عدیده و حادی متحمل شده‌اند. جدایی از تخریب زیرساخت‌ها و خسارات فیزیکی متأسفانه مشکلات روحی و گسترده‌ای نیز برای مردم شریف استان‌های سیل‌زده به وجود آمده که پس از سیل نیز رو به فزونی گذاشته است.

قطع به یقین یکی از اقشاری که از لحاظ روحی به شدت آسیب دیده‌اند دانش‌آموزان در آستانه کنکور و متقاضیان ورود به دانشگاه می‌باشند که با این آسیب‌های جدی به وجود آمده شرایط مساعدی جهت حضور در کنکور نداشته و اخذ نتایج مناسب برای آنها در چنین شرایطی متصور نیست.

لذا خواهشمند است با توجه به شرایط خاص اکثر استان‌های کشور دستور فرمایید نسبت به تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری به مدت سه ماه اقدام شود. امید است با درایت حضرتعالی دغدغه بخش عظیمی از جوانان این مرز و بوم و خانواده‌های آنان مرتفع شود.

منبع: پایگاه خبری رخ

 

نامه خادمی نماینده ایذه رئیس جمهور تعویق سه ماه کنکور 98

????نکته‌ی بسیارمهم
تا زمانی که تکلیف درخواست نمایندگان مجلس برای تعویق کنکور 98 مشخص نشده
با قدرت به # گزیده_خوانی بپردازید تا ضرر نکنید!
.
.
????نظر شما چیه بچه‌ها????