معرفی دکتر سید محمد یعقوبی

دکتر سید محمد یعقوبی رتبه‌­ی 388 کنکور سراسری، رتبه­‌ی 2 کارشناسی ارشد و رتبه‌­ی 4 دکترای تخصصی (Ph.D) با 13 سال سابقه­‌ی مشاوره تحصیلی و مدیریت آموزشی، امروزه به لطف الهی یکی از شناخته شده‌ترین و مورد اعتمادترین مشاوران کشور نزد دانش آموزان، داوطلبان و خانواده های گرامیشان می­‌باشد.

حضور مستمر در شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران (شبکه های 1،2،3،آموزش و…) فرصت مغتنمی را برای ارتباط موثر با آحاد دانش­‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در سراسر کشور فراهم کرده و این موضوع بار مسئولیت ما را چندین برابر کرده است.

گروه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته دکتر یعقوبی امروزه در مقوله‌های برنامه‌ریزی تخصصی درسی، مشاوره، انتخاب رشته‌ی کنکور سراسری و آزاد، انتخاب رشته سال نهم به دهم دبیرستان،برپایی اردوهای مطالعاتی و برگزاری همایش‌های آموزشی- انگیزشی در سراسر کشور و نیز همکاری با مدارس مختلف، فعالیت می­‌نماید.

امید است با عنایت خداوند متعال در راه صحیح  و در عین حال دشواری که تا به حال پیموده­‌ایم، همچنان پایداری کرده و بتوانیم در مسیر پیشرفت و ترقی جایگاه علمی و آموزشی فرزندان این مرز و بوم نقش آفرینی نماییم.