بی شک محمدرضا نوروزی هیچ گاه فکرش را هم نمی‌کرد با رتبه 49هزار بتواند به آرزوی خودش برسد. اما او امروز دانشجوی فرهنگیان است. خیلی ها با رتبه های بهتر نتونستن قبول بشن و مردود شدن. انتخاب رشته اصولی و صحیح میتونه در خیلی از مواقع معجزه کنه!مشاهده استعلام این کارنامه در سایت رسمی سازمان سنجش ????????????????


با رتبه 25هزار خیلی ها نسبت به انتخاب رشته نا‌امید میشن درحالیکه که با انتخاب رشته‌ای بی نقص و با در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود در دفترچه انتخاب رشته ( توجه به رتبه زیرگروه ها، قطب و ناحیه‌ی هر داوطلب، چیدمان بر اساس متد BMUC و … ) با این رتبه کلی قبولی در رشته هایی رو داریم که آرزوی خیلی هاست.

افرادی مثل ابوالفضل محمودی، شفق داورپناه و حامد طبایی تنها نمونه هایی از داوطلبانی هستند که با رتبه ای حدود 25هزار پیراپزشکی های روزانه قبول شدن.مشاهده استعلام این کارنامه در سایت رسمی سازمان سنجش ????????????????


با رتبه 15هزار و میانگین 13درصد یکی از بهترین مهندسی ها توی یک دانشگاه صنعتی خیلی خوب روزانه قبول شی، چطوره؟مشاهده استعلام این کارنامه در سایت رسمی سازمان سنجش ????????????????


انتخاب رشته اصولی و صحیح برای خیلی از داوطلبان گاهی تا 50درصد میتونه سرنوشت نهایی رو تغییر بده. انتخاب رشته اصولی و صحیح برای خیلی ها از خود کنکور با اهمیت تره. در انتخاب رشته امسال هم بی‌شک معجزه های زیادی رو رقم می زنیم.

توی کنکور پارسال معجزه های خیلی زیادی در انتخاب رشته رقم خورد. دلیلش هم فقط و فقط این بود که گروه مشاوره و انتخاب رشته‌ی دکتر یعقوبی به تمام ریزه کاری ها، قواعد، چیدمان های صحیح و هزاران نکته‌ی مهم و حیاتی انتخاب رشته مسلطه و انتخاب رشته ای بی‌نقص رو به داوطلب ها ارائه میده.

پارسال خیلی از بچه های انسانی با آرزوی رسیدن به دانشگاه فرهنگیان کنکور دادن، خیلیاشون رتبه های زیر 5000 هم آوردن اما قبول نشدن. چون بی‌شک در انتخاب رشته اشتباه عمل کردن. وقتی عرفان آقابابایی با رتبه ی 14هزار فرهنگیان قبول شد تنها و تنها دلیلش انتخاب رشته درست و اصولی گروه مشاوره دکتر یعقوبی در کنکور 97 بود.مشاهده استعلام این کارنامه در سایت رسمی سازمان سنجش ????????????????


این اتفاق امسال هم برای تو
به لطف خدا رقم خواهد خورد.


مشاهده کارنامه های برتر
انتخاب رشته سال گذشته