مشاوره تحصیلی سالیانه

اصلی‌ترین ابزار برای موفقیت در تحصیل، به خصوص در سال‌های پایانی دبیرستان و کنکور سراسری برنامه‌ریزی اصولی و صحیح و شخصی سازی شده با توجه به ویژگی‌ها، استعداد و نقاط قوت و ضعف دانش آموز است.

تاکید همیشگی دکتر سید محمد یعقوبی همواره بر این بوده است که برنامه‌ریزی هر دانش آموز و داوطلب کنکور حتماً باید با فرد دیگر بر اساس شرایط اختصاصی او متفاوت باشد. شاید به جرات بتوان گفت که برنامه‌های شخصی ارائه شده در طول سال تحصیلی به داوطلبان و دانش آموزانمان در کل کشور یکی از بهترین‌ها و شخصی‌ترین‌ها بوده است.

برگزاری جلسات مستمر مشاوره‌ای با دکتر یعقوبی در بازه‌های زمانی کوتاه مدت برای داوطلبان تهرانی و نیز تماس‌های مستمر مشاوره‌ای ایشان با داوطلبان شهرستانی و نیز پیگیری‌ها و مشاوره‌های مستمر هفتگی (حداقل 4 مرتبه در هفته) و همچنین رفع اشکال، پاسخ به سوالات و نیز ارائه راهکارهای درسی و تستی برای هر درس توسط برترین دبیران کنکور در هر هفته، از دیگر خدماتی است که در کنار برنامه ریزی ارائه می­گردد.

در کنار این خدمات در صورت نیاز به DVDهای آموزشی و یا کلاس‌های خصوصی و یا هر نوع نیاز دیگر آموزشی با مشورت و نظر دکتر یعقوبی و سایر مشاورین گروه، به ارائه خدمات پرداخته می­گردد.

مشاوره سالیانه تحصیلی