ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و همچنین ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ادغام و از طریق سایت سازمان سنجش انجام میگیرد. هر دو با هم به صورت یک آزمون جامع برگزار خواهند شد و بر اساس آن آزمون یکپارچه، دانشگاه های دولتی و آزاد سراسر کشور اقدام به پذیرش دانشجو خواهند کرد. تاریخ برگزاری کنکور ۹۹ و زمان بندی دقیق آن و کارت ورود به جلسه کنکور ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش کشور به داوطلبان کنکور اعلام خواهد شد.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از تاریخ ۱۶ بهمن ماه ۹۹ شروع و ۲۴ بهمن ۹۹ پایان می یابد.

داوطلبان کنکور باید قبل ثبت نام و خرید کارت اعتباری تمام شرایط ثبت نام کنکور ۹۹ مندرج در دفترچه ثبت نام کنکوری سراسری را مطالعه کرده و در صورت دارا بئدن تمام شرایط اقدام به خرید کارت اعتباری نمایند.

پس از خرید کارت باید به تکمیل مشخصات خود اقدام نمایند و اطلاعات دقیق خود را در سایت سازمان سنجش ثبت نمایند.

پس از تکمیل ثبت نام باید خود را برای آزمون کنکور سراسری ۹۹ که در دو روز مختلف تیرماه ۹۹ برگزار خواهد شد آماده کنند که این مستلزم یک برنامه ریزی انفجاری جامع و کامل همچنین منابع مفید مطالعاتی با توجه به  حذفیات کنکور می باشد تا دراعلام نتایج نهایی کنکور سراسری رتبه قبولی و نتیجه دلخواه خود را کسب کنند.

تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹

زمان دقیق برگزاری آزمون سراسری ۹۹ برای هر یک از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که شامل تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر است، روز های پنج شنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ تیر ماه ۹۹ خواهد بود که ساعت دقیق آن نیز در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.

پیش بینی می شود امسال نیز همانند سال گذشته زمان برگزاری گروه های آزمایشی ریاضی و انسانی ساعت ۷ صبح پنجشنبه ، گروه آزمایشی هنر ساعت ۱۴:۱۵ بعدازظهر، گروه آزمایشی علوم تجربی ساعت ۷ صبح جمعه و گروه آزمایشی زبان ساعت ۱۴:۱۵ بعدازظهر جمعه برگزار خواهد شد.

در صورت تغییر برنامه زمان بندی دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹ اطلاع رسانی خواهد شد.

حوزه امتحانی داوطلب و ساعت دقیق برگزاری در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ بیان خواهد شد.

در صورت اشکال یا نقص کارت ورود به جلسه کنکور باید داوطلب به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ مراجعه نماید.

برای دریافت برنامه ریزی ۱۰۰% شخصی سازی شده عدد ۲ را به سامانه ۵۰۰۰۹۵۷۴ ارسال نمایید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مطالب ما مطلع شوید، همین الان تلفن همراه و ایمیل خود را وارد کنید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است