همایش های جمع بندی کنکور سراسری

تکمیل و جمع بندی مباحث آموزشی بخش مهمی در دوران مطالعاتی داوطلبان کنکور است. همایش های جمع بندی کنکور به شما در بالابردن درصدها کمک میکند.

عمده هدف و تمرکز این همایش ها بالا بردن تکنیک های تست زنی و یادگیری مجدد و یادآوری سریع دروس مطابق بودجه بندی کنکور است.

گروه مشاوره و انتخاب رشته دکتر یعقوبی با بهره گیری از اساتید صاحب نام و توانمند کشوری هر ساله کارگاه های جمع بندی دروس مختلف را برای داوطلبان عزیز کنکور سراسری برگزار می نماید.

تکمیل فرایند مطالعاتی داوطلبان کنکور در دوران جمع بندی، دستیابی به هدف فوق العاده یعنی رتبه های سه رقمی کنکور سراسری را آسان می کند.

این همایش ها برای کسانی مفید است که می خواند جدی تر و منظم تر ادامه دهند، برای کسانی که نیاز به طبقه بندی و مرتب کردن دانسته های خود و افزایش سرعت تست زنی دارند، همچنین برای کسانی که برنامه ریزی دقیق مرور و جمع بندی دارند ولی ترجیح می دهند زیر نظر اساتید توانمند کشور باشند تا به نتایج فوق العاده ای برسند.

اگر فرصت زیادی از دست داده اید و میخواهید جبران کنید گروه مشاوره دکتر یعقوبی شرکت در همایش های جمع بندی کنکور سراسری ۹۹ را به شما پیشنهاد می دهد.

همچینین برای آشنایی با همایش های جمع بندی می توانید عکس های همایش جمع بندی کنکور سراسری را هم ببنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد زمان برگزاری همایش های جمع بندی کنکور سراسری ۹۹ می توانید با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۹۵۹۱۵۷ و ۰۲۱۶۶۹۵۹۱۵۸ و ۰۲۱۶۶۴۷۶۶۴۹ با ما در ارتباط باشید.

همچنین می توانید برای دریافت برنامه ریزی ۱۰۰% شخصی سازی شده عدد ۲ را به سامانه ۵۰۰۰۹۵۷۴ ارسال نمایید.