معرفی گروه مشاوره دکتر یعقوبی

گروه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته دکتر یعقوبی

بیوگرافی دکتر یعقوبی مشاور کنکور

دکتر سید محمد یعقوبی رتبه‌­ی ۳۸۸ کنکور سراسری، رتبه­‌ی ۲ کارشناسی ارشد و رتبه‌­ی ۴ دکترای تخصصی (Ph.D) با ۱۴ سال سابقه­‌ی مشاوره تحصیلی و مدیریت آموزشی، امروزه به لطف الهی یکی از شناخته شده‌ترین و مورد اعتمادترین مشاوران کشور نزد دانش آموزان، داوطلبان و خانواده های گرامی ایشان می­‌باشد.

حضور مستمر در شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ( شبکه های ۱، ۲، ۳، آموزش و… ) فرصت مغتنمی را برای ارتباط موثر با آحاد دانش­‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در سراسر کشور فراهم کرده و این موضوع بار مسئولیت ما را چندین برابر کرده است. 

گروه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته دکتر یعقوبی امروزه در مقوله‌های برنامه‌ریزی تخصصی درسی، مشاوره، انتخاب رشته‌ی کنکور سراسری و آزاد، انتخاب رشته سال نهم به دهم دبیرستان، برپایی اردوهای مطالعاتی و برگزاری همایش‌های آموزشی- انگیزشی در سراسر کشور و نیز همکاری با مدارس مختلف، فعالیت می­‌نماید.

امید است با عنایت خداوند متعال در راه صحیح  و در عین حال دشواری که تا به حال پیموده­‌ایم، همچنان پایداری کرده و بتوانیم در مسیر پیشرفت و ترقی جایگاه علمی و آموزشی فرزندان این مرز و بوم نقش آفرینی نماییم.

دکتر سید محمد یعقوبی مشاور کنکور

امید است با عنایت خداوند متعال در راه صحیح  و در عین حال دشواری که تا به حال پیموده­‌ایم، همچنان پایداری کرده و بتوانیم در مسیر پیشرفت و ترقی جایگاه علمی و آموزشی فرزندان این مرز و بوم نقش آفرینی نماییم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ می توانید با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۹۵۹۱۵۷ و ۰۲۱۶۶۹۵۹۱۵۸ و ۰۲۱۶۶۴۷۶۶۴۹ با ما در ارتباط باشید.

همچنین می توانید برای دریافت برنامه ریزی ۱۰۰% شخصی سازی شده عدد ۲ را به سامانه ۵۰۰۰۹۵۷۴ ارسال نمایید.

گروه مشاوره

گروه مشاوره دکتر یعقوبی در طول سال های فعالیت خود در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی همواره برترین مشاوران کنکور را جذب نموده است.

 دکتر یعقوبی با با بکارگیری برترین رتبه های کنکور سراسری سال های مختلف و فارغ التحصیلان بهترین رشته ها و دانشگاه های کشور این گروه را تشکیل داده است.

همچنین با برگزاری صدها ساعت کارگاه های تئوری و عملی آموزشی، فنون مشاوره کنکور تحت نظارت برترین مشاور کنکور کشور «دکتر یعقوبی» سعی شده تا توانمندترین دپارتمان مشاوره تحصیلی کشور پدید آید.

اکنون گروهی یکپارچه، توانمند و کارآمد با کوله باری از دانش و تجربه بوجود آمده است. 

این گروه آماده است تا با استفاده از بروزترین و پیشرفته‌ترین روشهای مشاوره و برنامه ریزی، درخشان ترین نتایج را برای داوطلبان کنکور سراسری رقم زند.

همچنین با بهرگیری از برترین مشاوران و مدیران آموزشی کشور بعنوان گروه های مدیریتی و نظارتی دپارتمان مشاوره، سعی برآن دارد تا درخشندگی نتایج داوطلبان کنکور را بیش از پیش نمایان کند.

امید است با یاری خداوند منان و سعی و تلاش تمامی داوطلبان و دانش آموزان عزیز، زحمات و تلاشهای این مجموعه همچون سالهای گذشته به ثمر نشسته و شاهد موفقیت فرزندان عزیزمان در تمامی عرصه ها، خصوصا کنکور سراسری پیش رو باشیم.